MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Korgstol 11367195
nr 1136 7195
Korgstol
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 20:54:41
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)